Naša ZO ÚNSS Nitra pripravila v spolupráci s cestovnou kanceláriou Invia  pre svojich členov a ich rodiny týždňový pobyt v Talianskom letovisku Lido di Jesolo, hotel Firenze, ktorý sa uskutoční od 4. do 13. septembra 2015. Letovisko sa nachádza na Benátskej riviére 19 km od Benátok.

Ubytovanie Máme rezervovaných 10 dvojlôžkových izieb hotela, ktorý sa nachádza 50 metrov od pláže. Ubytovanie je bezbariérové.

Prvýkrát ideme k moru

Prvýkrát ideme k moru

Stravovanie Súčasťou pobytu je polpenzia, ktorá sa podáva v hotelovej reštaurácii, raňajky formou švédskych stolov, večere výberom z 3 jedál.

Lido di Jesolo – Jedno z najnavštevovanejších talianských letovísk s kompletnou infraštruktúrou. V meste sa nachádza aquapark Aqualandia s množstvom atrakcií, ktorý bol dokonca označený ako svetový aquapark číslo jeden. Z blízkeho prístavu chodí výletná loď do Benátok.

Doprava

Odchod autobusom z Nitry bude v piatok 4. septembra vo večerných hodinách, príchod do Lido di Jesolo je v sobotu ráno. Naspäť odchádzame zase v sobotu 12. septembra vo večerných hodinách s príchodom do Nitry v nedeľu 13. septembra v ranných hodinách.

Cena pobytu je 295 € na osobu a zahŕňa: dopravu z Nitry k hotelu a späť klimatizovaným autobusom, ubytovanie 7 nocí, polpenziu 7 dní a plážový servis – slnečník a 2 ležadlá pre jednu izbu.

Kto si chce priplatiť za poistenie, CK ho sprostredkuje za 17 € na osobu a pobyt.

Ušetriť môžu rekreanti, ktorí sa dohodnú a v izbe sa ubytujú traja s prístelkou, vtedy je cena 275 € pre každého v 3-lôžkovej izbe.

Ako sa prihlásiť

Od každého účastníka potrebujeme vypísanú prihlášku – meno a priezvisko, adresu, dátum narodenia, číslo cestovného dokladu a zálohu 35 eur. Prihlášky získate na Nedbalovej ul. a to na krajskom stredisku u p. Zbraneka a pracovníčok KS ÚNSS alebo u p. Držíkovej v stredisku SINA Nitra n.o.

Do 30. apríla sa môžu hlásiť členovia ZO ÚNSS Nitra, ich priami rodinní príslušníci (deti, rodičia, životní partneri) a sprievodcovia držiteľov preukazov ŤZP s červeným pásom. Po 30. apríli ponúkneme prípadné voľné miesta ďalším osobám, čiže ďalším priateľom účastníkov alebo členom iných ZO ÚNSS. Preto neodkladajte podanie svojej prihlášky, ktorú Vám v prípade záujmu môžeme zaslať i e-mailom. Pokiaľ sa prihlásite a z vážnych dôvodov sa nebudete môcť zúčastniť, zálohu Vám v prípade účasti náhradníka vrátime. Bližšie informácie na našich hore uvedených telefónnych číslach.

Zdieľať článok