Srdečne Vás pozývame na tradičnú koncoročnú slávnosť

Termín:      sobota 12. 12. 2015, 10.00 hod.

Miesto:      SOŠ potravinárska, Cabajská 6, Nitra

Museli sme zmeniť miesto konania, kapacita sály na Nedbalovej z dôvodu zriadenia materskej škôlky sa zmenšila o polovicu a už by sme sa tam nevmestili. Popis trasy nájdete nižšie v článku.

Program:

10:00  – Otvorenie s príhovorom

10:30  – kultúrny program

12:00  – Obed

13:30  – Kultúrny program

14:00  – Posedenie s hudbou

15:00  – Tombola

16:00  – Tanec a spev povolený

17:00 –  Ukončenie

Výška účastníckeho poplatku (netýka sa pozvaných hostí), v ktorom je zahrnutý obed, káva, minerálka a vianočné koláčiky  je 3,– € pre členov ZO ÚNSS a sprievodcov držiteľov preukazu ŤZP s č.p. Pre ostatných návštevníkov je poplatok 5,– €. Veríme, že pochopíte výšku poplatku, pretože organizácia platí takmer 8 € na osobu.

Kto má možnosť a ochotu priniesť niečo pekné do tomboly a aj tak urobí, bez nášho poďakovania neodíde. V prevádzke bude náš bufet.

Počas programu Vám bude podaných množstvo užitočný informácií.

Na stretnutie s Vami sa teší

Výbor ZO ÚNSS Nitra

 

Popis trasy:

Do SOŠ potravinárska pôjdete autobusom MH č. 2 alebo č. 10 smer Čermáň, teda ako by ste išli na Nedbalovu, avšak vystúpite na zastávke Stavebná škola, čiže hneď za Čermánskym mostom. Na zastávkach (č. 10 zastavuje na odbočke) bude k autobusom č. 10 s príchodom 9:23 h. a č. 2 s príchodmi 9:29 hod. a 9:59 hod. prítomná služba, ktorá vás do školy dovedie. Keby však prišli autobusmi v inom čase, tak tu je popis trasy: Zo zastávky „stavebná škola“, na ktorej zastavuje „dvojka“, po vystúpení z autobusu sa vrátime asi 10 krokov proti smeru jazdy. Tu odbočuje chodníček doľava, po ktorom zídeme a dostaneme sa k priechodu cez cestu, prejdeme cez priechod pokračujeme po chodníčku v smere priechodu, prídeme k ďalšiemu, prejdeme a zase pokračujeme ďalším chodníčkom nadväzujúcim na priechod. A tretí priechod už je školský. Na ňom zabočíme doľava a dostaneme sa do hlavného vchodu, kde Vás opäť budeme navigovať do jedálne. Bohužiaľ, vstup do jedálne je cez 7 schodov, takže pre vozičkárov je vytvorená bariéra. Cesty, cez ktoré budete prechádzať, sú málo frekventované.

Zdieľať článok