Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska krajská rada Nitra a SINA Nitra, n.o. Vás srdečne pozývajú na Slávnostnú krajskú akadémiu ku Dňu nevidiacich.

Termín: sobota 1. 12. 2018, 10:00 hod.
Miesto: SOŠ potravinárska, Cabajská 6, Nitra -popis trasy na 2.strane pozvánky

Podporili sme dopravu z okresov:

Krajská rada vyčlenila prostriedky pre Základné organizácie mimo Nitry na dopravu účastníkov mikrobusmi a autami. Kontaktuje predsedu Vašej ZO pre dohodnutie Vašej účasti a spoločnej dopravy.

Program:

  • Otvorenie s príhovorom
  • Kultúrny program – vystúpenia súborov a členov ÚNSS a našich hostí
  • Obed
  • Kultúrny program – 2. časť
  • Tombola
  • Prezentácia projektu „Vianočná poetika z našich rúk“ – realizovaného s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja.
  • Večera
  • Posedenie s hudbou
  • Ukončenie o 18:00 hod.

Výška účastníckeho poplatku, v ktorom sú zahrnuté obed, večera, káva, minerálka, dezert je 5,– €.

Kto má možnosť a ochotu priniesť niečo pekné do tomboly, bude vítaný.
V prevádzke bude náš bufet.
Počas programu Vám bude podaných množstvo užitočných informácií.

Na stretnutie s Vami sa tešia organizátori.

Speváci a speváčky pozor!!!

Radi by ste zaspievali prítomným svoju obľúbenú pesničku? Keď nám nahlásite jej názov, náš hosť Ondrej Rosík sa ju naučí a s jeho klavírnym sprievodom ju môžete prítomným zaspievať. Počet účinkujúcich je obmedzený. Uzávierka prihlášok bude po prihláške 15.speváka, alebo v pondelok 12.novembra. Prihlásiť sa môžete u p. Zbraneka na tel. 0911 328 921 alebo zbranek56@gmail.com.

Popis trasy:

Do SOŠ potravinárska pôjdete zo zastávky Rázcestie autobusová resp. železničná stanica autobusom MHD č. 2, 4 alebo č. 10 smer Čermáň, teda ako by ste išli na Nedbalovu, avšak vystúpite na zastávke Stavebná škola, čiže hneď za Čermánskym mostom. Na zastávkach (č. 10 zastavuje na odbočke) bude k autobusom č. 10 s príchodom 9:23 h. a č. 2 a 4 s príchodmi 9:28 a 9:48 hod. prítomná služba, ktorá Vás do školy dovedie.
Keby ste prišli autobusmi v inom čase, tak tu je popis trasy: Zo zastávky „Stavebná škola“, na ktorej zastavuje „dvojka a štvorka“, po vystúpení z autobusu sa vrátite asi 10 krokov proti smeru jazdy. Tu odbočuje chodníček doľava, po ktorom zídete a dostanete sa k priechodu cez cestu, prejdete cez priechod, pokračujete po chodníčku v smere priechodu, prídete k ďalšiemu, prejdete a zase pokračujete ďalším chodníčkom nadväzujúcim na priechod. A tretí priechod už je školský. Na ňom zabočíte doľava a dostanete sa ku hlavnému vchodu, kde Vás opäť budeme navigovať do jedálne. Bohužiaľ, vstup do jedálne je cez niekoľko schodov.

Zdieľať článok