Po vlaňajšom úspechu pripravila Krajská rada ÚNSS Nitra v spolupráci s CK Autentic pre členov ÚNSS a ich rodiny týždňový pobyt v chorvátskej Crikvenici v hoteli Villa Niko, ktorý sa uskutoční od 1. do 10. septembra 2017.

V cene pobytu = 280 € na osobu je zahrnutá doprava tam i späť, ubytovanie, pobytový poplatok, 1x masáž/pobyt, chorvátsky večer s hudbou, uvítací drink. Hotel sa nachádza desať metrov od pláže, tá je kamenná a ako keby súkromná, každý penzión ju má pod sebou. Pobytu sa môžu zúčastniť aj vodiace psy. Počas celého pobytu bude prítomná slovenská delegátka pani Sitárová.

ponuka pobytu v Chorvátsku

Ubytovanie: K dispozícii máme 44 miest – 7x 2-lôžkové, 10x 3-lôžkové izby. Do izieb je prístup po schodoch, preto pobyt nie je vhodný pre ľudí s pohybovým obmedzením. K dispozícii je kuchynka s chladničkou, v klubovni je TV, na ktorom sme mali naladené slovenské TV stanice, k dispozícii je i wi-fi internet, terasy pri izbách a klubovni poskytujú príjemné prostredie k posedeniu.

ponuka pobytu v Chorvátsku

Doprava – klimatizovaným autobusom. Dopravca, s ktorým CK spolupracuje, je z Levíc, takže nastupovať sa bude v mestách Levice, Nitra, Trnava (sídlo CK) a Bratislava. V prípade nástupu veľkej skupiny v niektorom inom meste v kraji, ktoré nebude veľkou zachádzkou, sa trasa autobusu môže prispôsobiť. Čas odchodu, ktorý bude účastníkom upresnený, bude v piatok 1. septembra vo večerných hodinách. Príchod do Crikvenice je plánovaný v sobotu v ranných hodinách. Pri návrate pocestujeme z Crikvenice v sobotu 9. septembra vo večerných hodinách, s príchodom na Slovensko po rovnakej trase v nedeľu ráno.

Stravovanie – polpenzia, raňajky formou bufetových stolov, večere -polievka a výber z 3 jedál. Prvým podaným jedlom bude večera v sobotu 1. septembra, strava končí raňajkami v sobotu 9. septembra. Nakoľko budeme odchádzať až vo večerných hodinách, v posledný deň zabezpečíme obed, ktorý bude uhradený z ušetrených peňazí za benefit „osoby zdarma“, platiť za pobyt budeme totiž všetci rovnako.

ponuka pobytu v Chorvátsku

ponuka pobytu v Chorvátsku

Pobyt sme si vyskúšali a organizujeme ho z dôvodu, že viacerí účastníci si toto miesto obľúbili.

Ako sa prihlásiť: Najneskôr do 30. apríla 2017 u sekretárky KR ÚNSS pani Oľgy Držíkovej na tel. čísle 0911 328922, e-mail olga.drzik@gmail.com. P. Držíková následne zašle záujemcom prihlášky na požadovaný počet osôb. Od každého účastníka potrebujeme vypísanú prihlášku – meno a priezvisko, adresu, dátum narodenia, číslo cestovného dokladu. Do hore uvedeného termínu je treba uhradiť zálohu vo výške 100 € na osobu. Zvyšných 180 € budú účastníci doplácať v auguste. K celkovej cene pobytu treba prirátať ešte náklady na poistenie, ktoré nie je povinné, vlani ho p. Držíková vybavila za 16€ na osobu.

Zdieľať článok