Naši kolegovia z Komunitného centra na Nedbalovej sa prihlásili do súťaže vypísanej Mestom Nitra pod názvom Mením moje mesto, s projektom zameraným na revitalizáciu záhrady Komunitného centra – teda tej, ktorú užívame aj my.

Zámerom je vybudovať taký záhradný priestor, ktorý bude zohľadňovať potreby všetkých, teda aj nás.
Projekt bol posunutý do 2. kola, v ktorom verejnosť rozhoduje o tom, či má byť projekt podporený, na základe najvyššieho počtu hlasov.
Prosíme pomôžte nám získať čo najviac hlasov. Na základe vašej pomoci, môže KC získať finančnú podporu, vďaka ktorej uskutočníme plánované zmeny vrátane „vychytávok“ pre zrakovo postihnutých. Stačí, ak spravíte nasledujúce 3 kroky :
1. krok: kliknete teraz na odkaz: http://mmm.nitrasmart.sk/projekty/revitalizacia-komunitneho-centra – otvorí sa vám stránka s popisom nášho projektu a s tlačítkom, ktorým je možné začať hlasovanie
2. Kliknete na tlačítko: hlasuj – otvorí sa vám tabuľka, ktorú je potrebné vyplniť, a kliknúť opäť na tlačítko hlasuj
3.Po zahlasovaní Vám príde potvrdzujúci mail na mailovú adresu, ktorú ste zadali – mail obsahuje link, na ktorý treba kliknúť pre potvrdenie, aby bol Váš hlas zarátaný. Treba si skontrolovať, či tento mail neprišiel do SPAMU.
Hlasovanie prebieha do 11.5.2018 do polnoci.
Ďakujeme Vám!!!

Zdieľať článok