O rekondičný pobyt v hoteli Jantár Dudince v dňoch 4.-10. novembra 2018 ste prejavili veľký záujem a počet rezervovaných miest máme už naplnený. V prípade, že sa nám ešte niekto prihlási, budeme ho evidovať ako náhradníka. Náhradníci sa môžu hlásiť u p. Oľgy Držíkovej 0911328922.

Na základe požiadavky viacerých členov (i hlasovania na zájazde do Bratislavy) sme pre tento rok zabezpečili rehabilitačný pobyt v hoteli Jantár Dudince a to v dňoch 4. až 10. novembra 2018 (7 dní, 6 nocí). Pobyt začína v nedeľu večerou a končí v sobotu raňajkami, takže stihneme aj voliť. Čo pobyt ponúka:

– 6 dní plná penzia + 1 deň polpenzia
– 6 nocí – 2-3 lôžkové izby, príslušenstvo, TV, chladnička
– 10 procedúr podľa vlastného výberu (masáže, zábaly,
prísadové kúpele, Yacuzzy, inhalácie a iné)
– voľný vstup do hotelového bazéna, a posilňovne
– 1x zábava so živou hudbou a 1x ochutnávka vín
Účastnícky poplatok: Plná cena pobytu je 171 EUR na osobu + 6 € za pobyt v kúpeľnom meste. ZO ÚNSS prispeje účastníkom dopravou osobitným autobusom tam i späť.
POZOR! Cenová politika hotela je nastavená nasledovne:
1 osoba 342 euro, druhá osoba zdarma, musí nás teda byť párny počet, aby sme mohli garantovať cenu. Kto sa bude hlásiť sám, pokúsime sa ho s niekým spárovať. Objednaných máme 30 miest, preto sa hláste bez odkladu. Poplatok je nutné uhradiť u nás najneskôr do 15. októbra.

Zdieľať článok