Aj v mesiaci október máme pre Vás v SINA Nitra zaujímavé akcie:

Sobota 14. október o 10:00 hod. – Ruské kolky a Qardo

Osloboďte sa od domácich prác a vymeňte ich za trochu pohybu a stretnutie s priateľmi. Odmenou budú pekné zážitky.  Stretneme sa u nás na Nedbalovej.

Štvrtok 19. október o 8:30 hod. – Raňajky s Tupperware

Už viac než 60 rokov navrhuje spoločnosť Tupperware moderné výrobky najvyššej kvality, ktoré ľuďom pomáhajú zjednodušiť život. V dnešnom uponáhľanom svete prináša Tupperware praktické nádoby do chladničky, špajzy, rúry, mikrovlnnej rúry, na váš jedálny stôl alebo na cesty. Každý výrobok bol vytvorený tak, aby pomohol odstrániť stres z varenia. Príprava je jednoduchšia, bezpečnejšia a pokrmy zároveň zodpovedajú trendom a zdravému životnému štýlu.

Pozývame Vás na raňajky s Monikou Kukučkovou, ktorá nám odprezentuje výrobky priamo v praxi a predvedie nám rýchlu prípravu chutných jedál. Používanie kvalitných výrobkov Tupperware z odolného plastu je výhodné pre nevidiacich a slabozrakých ľudí a seniorov nielen z dôvodu rýchlosti prípravy jedál, ale najmä z dôvodu bezpečnosti a jednoduchej manipulácie. Svojou účasťou sa zapojíte do tomboly so zaujímavými cenami.

Zdieľať článok