Po úspešných minuloročných pobytoch pri mori sme pre členov ÚNSS a ich rodiny i priateľov pripravili 12-dňový zájazd do Grécka. Uskutoční sa v dňoch 27. augusta až 8. septembra do prímorského strediska Parália apartmánový dom Ana Rita. K dispozícii máme 7 dvojlôžkových a 3 trojlôžkové izby. Sú vybavené WC so sprchou, TV a kuchynským kútom s chladničkou.

apartmánový dom Ana Rita

apartmánový dom Ana Rita

Cena pobytu:  Cenu si môžete vyskladať sami podľa služieb, ktoré odoberiete.

Doprava autobusom tam i späť – 114,– € (možnosť miestenky za 5,-€). Možnosť dopravy aj vlastným autom.

Ubytovanie 10 nocí spolu vrátane pobyt. poplatku – 79,– €

Večera 10,- € na osobu a deň (odber nepovinný – v mieste sú aj iné, údajne výhodnejšie možnosti stravovania).

Raňajky kontinentálne (ľahšia formu stravovania založená na stredomorskej tradícii)  2,– € na os. a deň (odber nepovinný).

Najlacnejší variant bez stravy vychádza len na 193 €, najdrahší s polpenziou a miestenkou na 318,– €. Pán Šabík vybavil, že keď do 26. apríla t.r. uhradíme zálohu, máme prisľúbenú ďalšiu zľavu vo výške 11%.

Bonusy: Grécky večer, Pirátsky večer

Do týchto nákladov sme nezarátali nepovinné poistenie vo výške 24,– € na osobu, v ktorom je zahrnutá aj náhrada prípadného storno poplatku.

Dom sa nachádza 100 m od pláže a centra. V cene nie je zahrnutý plážový servis, ten je však možné získať v niektorej z blízkych reštaurácií za kúpu nápoja a to na celý deň. V dome budeme ubytovaní na 1. poschodí bez výťahu, preto pobyt nie je vhodný pre ľudí s pohybovým obmedzením.

Doprava – klimatizovaný autobus pôjde po trase Nitra, Nové Zámky Komárno, Maďarsko, Srbsko, Macedónsko. Odchod z Nitry bude v pondelok 27. augusta 2018 o 11.00 hod., predpokladaný príchod do Parálie je v utorok 28. augusta medzi 8.00 a 9.00 hod. Čas spiatočnej cesty, ktorý bude účastníkom upresnený, je plánovaný na piatok 7. septembra

Ako sa prihlásiť: Najneskôr do 25. apríla 2018 u sekretárky KR ÚNSS pani Oľgy Držíkovej na tel. čísle 0911 328922, e-mail olga.drzik@gmail.com. Následne budú záujemcom zaslané prihlášky na požadovaný počet osôb. Od každého účastníka potrebujeme vypísanú prihlášku – meno a priezvisko, adresu, dátum narodenia, číslo cestovného dokladu. Na základe každoročných dohôd so štátmi, ktoré nie sú v EÚ, by mal stačiť platný občiansky preukaz. Do hore uvedeného termínu je treba uhradiť zálohu vo výške 100 €.

Zdieľať článok