Krajská rada ÚNSS Nitra pripravila v spolupráci s CK Autentic pre členov ÚNSS a ich rodiny týždňový pobyt v chorvátskej Crikvenici v hoteli Villa Niko, ktorý sa uskutoční od 9. do 18. septembra 2016.

hotel chorvatsko

V cene pobytu – 260 € na osobu – je zahrnutá doprava tam i späť, ubytovanie, pobytový poplatok, 1x masáž/pobyt, 2x vstup do hotelového bazéna, chorvátsky večer s hudbou, uvítací drink. Hotel sa nachádza desať metrov od pláže. Pobytu sa môžu zúčastniť aj vodiace psy. Počas celého pobytu bude prítomná slovenská delegátka pani Sitárová.

Ubytovanie: K dispozícii máme 47 miest – 7x 2-lôžkové, 7x 3-lôžkové a 3x 4-lôžkové izby. Do izieb je prístup po schodoch, preto pobyt nie je vhodný pre ľudí s pohybovým obmedzením.

ubytovanie chorvatsko

Doprava – klimatizovaným autobusom. Dopravca, s ktorým CK spolupracuje, je z Levíc, takže nastupovať sa bude v mestách Levice, Nitra, Trnava (sídlo CK) a Bratislava. V prípade nástupu veľkej skupiny v niektorom inom meste v kraji, ktoré nebude veľkou zachádzkou, sa trasa autobusu môže prispôsobiť. Čas odchodu, ktorý bude účastníkom upresnený, bude v piatok 9. septembra vo večerných hodinách. Príchod do Crikvenice je plánovaný v sobotu v ranných hodinách. Pri návrate pocestujeme z Crikvenice v sobotu 17. septembra vo večerných hodinách, s príchodom na Slovensko po rovnakej trase v nedeľu v ranných hodinách.

Stravovanie – polpenzia, raňajky formou bufetových stolov, večere -polievka a výber z 3 jedál. Prvým podaným jedlom bude večera v sobotu 10. septembra, strava končí raňajkami v sobotu 17. septembra. Nakoľko budeme odchádzať až vo večerných hodinách, v posledný deň zabezpečíme pre rekreantov obed, ktorý bude uhradený z ušetrených prostriedkov za „osoby zdarma“. Platiť za pobyt budeme všetci rovnako.

stravovanie chorvatsko

Overili sme si: Kontaktovali sme organizácie, ktoré túto rekreáciu už absolvovali. Predsedníčka Jednoty dôchodcov z Martina a predseda JD z Rožňavy nám telefonicky potvrdili svoju spokojnosť a fakt, že sa na miesto vracajú aj v tomto roku. Na webe www.hovoriaciweb.sk zverejníme hodnotenia účastníkov z facebooku.

Ako sa prihlásiť: Najneskôr do 30. apríla 2016 u sekretárky KR ÚNSS pani Oľgy Držíkovej na tel. čísle 0911 328922, e-mail olga.drzik@gmail.com. P. Držíková následne zašle záujemcom prihlášky na požadovaný počet osôb. Od každého účastníka potrebujeme vypísanú prihlášku – meno a priezvisko, adresu, dátum narodenia, číslo cestovného dokladu. Do hore uvedeného termínu je treba uhradiť zálohu vo výške 100 € na osobu. Zvyšných 160 € budú účastníci doplácať v auguste. K celkovej cene pobytu treba prirátať ešte náklady na poistenie, ktoré nie je povinné, pri skupinovom poistení sa dá vybaviť za nižšiu cenu (12 až 15 € na osobu).

Do uvedeného dátumu sa môžu hlásiť členovia ÚNSS, ich rodinní príslušníci a sprievodcovia držiteľov preukazov ŤZP s červeným pásom. Po tomto termíne ponúkneme prípadné voľné miesta ďalším záujemcom. Preto neodkladajte podanie svojej prihlášky. Pokiaľ sa prihlásite a z vážnych dôvodov sa nebudete môcť zúčastniť, zálohu Vám v prípade účasti náhradníka vrátime.

Zdieľať článok