Máte pocit, že so svojím zrakom fotiť nemôžete? O tom, že môžete, dokonca výborne, Vás presvedčí workshop, ktorý sa uskutoční v Nitre 10.9. 2014 o 9:00 v spoločenskej miestnosti SINA Nitra, n. o. Ak máte, prineste si 3 či 4 autorské fotografie a svoj fotoaparát. Fotky nám pomôže upraviť a pre súťaž pripraviť profesionálny prakticky nevidiaci fotograf Janko Miškovič z Lions klubu Banská Bystrica. Ukáže nám, ako „rozumieť“ svojmu aparátu – ako nastaviť prostredie, prípadne iné parametre, aby fotky vyzerali skoro ako od profesionála.

Na tomto workshope si môžete zároveň vyzdvihnúť aj prihlášky do súťaže Cesta svetla, ktorej uzávierka je v posledný septembrový deň.

Pokiaľ ste v stredisku SINA Nitra ešte neboli a nie ste z Nitry, pripájame popis trasy z autobusovej/ železničnej stanice. Pred železničnou stanicou sa budete držať chodníka po pravej strane, ktorý vás prevedie popri parku na rázcestie. Tu sa obrátite doprava a po pár metroch prídete k zastávke, kde nastúpite na autobus MHD č. 2 alebo 4. Vystúpite na zastávke Golianova, vrátite sa kúsok proti smeru jazdy, na konci chodníka sa otočíte doľava a pri ďalšom obrubníku zase doľava, inými slovami – prvá odbočka vľavo. Na konci cesty vojdete do dvora, kde SINA Nitra sídli. Nachádza sa na prízemí budovy Komunitného centra, sídlia tam viaceré organizácie vrátane KS ÚNSS Nitra.

Organizátorom worshopu je Krajská rada ÚNSS Nitra, kontakty:
Ervína Balašková, predsedníčka KR, mobil: 0908 326 313
Zlatica Bielická, sekretár KR ÚNSS, mobil: 0911 328 922

Zdieľať článok