Prezentujeme sa zábavným spôsobom, pobavíme deti a to výchovne. V sobotu 12. mája po obede sa v parku na Sihoti uskutoční Míľa pre mamu.

My ju prejdeme tak, ako vlani, spôsobom Slepej stonožky. Čiže ako vláčik resp. reťaz tak, že pôjde 50 ľudí (100 nôh) za sebou s klapkami na očiach, každý sa bude jednou rukou držať za plece človeka pred sebou. Prvý z nás bude mať bielu palicu a pôjde pred ním vidiaci navádzač. Aj pozdĺž stonožky budú kráčať vidiaci dobrovoľníci, ktorí budú pomáhať stonožke v zákrutách, alebo keď by sa naša reťaz náhodou pretrhla.
Registrácia je o 15:00 hod. pri pódiu, ktoré sa nachádza v blízkosti zimného štadióna. Štart je o 16:00 hod. My tam budeme mať svoje osobitné zhromaždisko v bezprostrednej blízkosti. Zapisovať záujemcov budeme na členskej schôdzi v Nitre. Pokiaľ na schôdzi nebudete a chcete sa pridať, zahláste sa na našich tel. číslach 0911 328921, 0911328922. Prihlásiť môžete aj rodinných príslušníkov a priateľov. Klapky na oči máme, môžete si však priniesť svoju šatku. Vlani nás bolo len 36 a jeden vodiaci pes. Budeme tohto roku lepší?

Zdieľať článok